Hodnocení

 • Kuchyně 21 století Marek 16. 6. 2020

  Spokojenost od začátku s návrhem od pana Horáka až po samotnou montáž od šikovných profesionálů Pavla a Honzy. Montáž probíhala vždy na čas v předem domluveném termínu. Mohu tuto sehranou dvojici na montáž doporučit!

 • Kuchyně Mádlová-Nejedlý 15. 5. 2020

  Skvělé, příjemné a profesionální jednání s panem Horákem, návrh a následná realizace dle našich představ. Montáž bez problémů vše funguje jak má. Jsme maximálně spokojeni. Můžeme jedině doporučit! Děkujeme Mádlová-Nejedlý

 • Malá kuchyňská linka Martin Čermák 2. 4. 2020

  Výborná spolupráce a vyřešení kuchyňské linky v menším bytě a trpělivost…V Šareckém údolí v Praze vypadá a funguje kuchyňská linka skvělé. Děkujeme.

 • Realizace nové kuchyně RD 2019 Miroslav Voráček 5. 3. 2020

  Od prvního návrhu, vizualizace, kalkulaci, odsouhlasení návrhu, realizaci a kompletaci, naprostá spokojenost, profesionální přístup, okamžitá reakace na mimořádné požadavky. Skvělá firma včetně profesionálního personálu. Vřele doporučuji ..M.Voráček a M.Výborná

 • Naše kuchyň! Jiří Sobek 23. 2. 2020

  Při výběru kuchyně jsme obešli několik společností, ale až Beneš splnil naše očekávání. Přístup pana Beneše byl úžasný a nakonec máme kuchyň kterou jsme si vždy přáli. Jinak paní Renata je nejlepší babysitter! Už to je důvod proč brát Beneše 😀

 • Kuchyně Jana Zedníková 19. 12. 2019

  Vážená paní Horelicová,
  jak jsem Vám při naší poslední schůzce slíbila, tak plním svůj slib, nejen kvůli tomu, že se blíží Vánoce. Kuchyň je naprosto úžasná, jak jsme společně řešily takové ty detaily, aby nám lícovaly horní skříňky s dolními, tak to v celkovém efektu to není vůbec vidět. Kuchyň krásně zapadá do celého prostoru, ničím neruší, je jednoduchá, čistá, elegantní, opravu krásná:-) Jsem moc ráda, že jsem se nenechala odradit a prosadila si Vaši kuchyni. A ještě jedna věc na závěr, za celou dobu stavby jsem se nesetkala s tím, aby si řemeslníci (v tomto případě montáž kuchyně) po sobě vyluxovali a odvezli i zbylý odpad. Přístup naprosto profesionální.
  Moc Vám děkuji, přeji krásné a pohodové vánoční svátky a vše dobré do nového roku 2020!
  J. Zedníková

 • Kuchyň s příběhem Barbora Kocianová 8. 10. 2019

  Mám doma krásnou kuchyň, přesně takovou jakou jsem si představovala a jediný důvod proč není mé hodnocení stoprocentní jsou občasné komunikační šumy. Od začátku spolupráce jsem měla možnost hovořit s mnoha zaměstnanci společnosti Beneš nábytek, všichni byli velice milý a skutečnost, že můj projekt byl na stole mnohých z nich rozhodně neubral na jeho kvalitě. Mám snad jednu výtku a to neslibujte, snižujete tak celkový dojem zákazníka a i svou jinak v jiných oblastech 100% profesionalitu. Děkuji za krásnou kuchyň a přeji hodně úspěchů.

 • Kuchyň Milan P. 26. 8. 2019

  Rozhodne doporucujem tuto firmu !!!Nasu kuchynu prave dokocili…Je krasna,kvalitna a konecne sa citime v novom dome ako doma 🙂 Od zaciatku az do dokoncenia som stretol len super ludi zo spolocnosti Benes nabytek.Profesionalita,vyborna domluva a kvalita…od navrhu,cez zameranie az po realizaciu…Vsetko bolo skvele a viem, ze nove vstavane skrine budem riesit prave s Benes Nabytek …Dakujeme ?

 • Nová kuchyně Hana Floriánová 18. 6. 2019

  Vážení, byli jsme velmi spokojeni jak s prací a přístupem pí architekty Milesy na prodejně, s prací montážníků i kvalitou dodané kuchyně. Můžeme vaši firmu doporučit i pro ostatní zájemce.
  Floriánovi

 • Kuchyň Milan Fiala 13. 3. 2019

  Konzultace a provedení návrhu 3D od pana Sporky velmi profesionální. Ochota a snaha maximálně vyhovět. Montáž provedena rovněž kvalitně. Pouze nástup na montáž byl posunut o jeden den (porucha vozidla) o proti původně dohodnutému a bylo to oznámeno až ráno, kdy měla být dle dohody montáž zahájena. Rovněž montáž neproběhla dle dohody v průběhu jednoho, ale zabralo to dva dny (vlastně tři dny dovolené – první den jsem čekal na montážní pracovníky zbytečně). Výsledek však je velmi hezká a odborně realizovaná kuchyňská linka a proto dávám to nejvyšší hodnocení.
  Děkuji

Přidejte hodnocení

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
(informace zde)